TRAN

  • ZOBACZ WYNIKI NIEZALEŻNYCH BADAŃ NAD JAKOŚCIĄ TRANÓW GAL więcej

Kosmetyki w kapsułkach GAL


Zadbana skóra bez podrażnień i niedoskonałości to stan, do którego dąży każdy. Testujemy więc na niej wszelkie dostępne preparaty, które mogą w tym pomóc. Nie zawsze cel zostaje osiągnięty, ponieważ wraz z wiekiem i porami roku, a także trybem życia i dietą, wymagania skóry się zmieniają.

Dostępne w drogeriach i aptekach kosmetyki najczęściej sprzedawane są w opakowaniach, które pozwalają na bezpośredni kontakt z nim. Ma to zasadnicze dwie wady. Aby zaaplikować kosmetyk, należy pobrać go z pojemnika, a to oznacza włożenie tam palca czy przyłożenie wacika. Bakterie, które znajdują się na skórze czy płatku, przedostając się do produktu mogą zmieniać jego właściwości i powodować szybsze psucie.

Drugą wadą jest to, że po otwarciu składniki zawarte w preparacie utleniają się, tracąc przy okazji swoje właściwości. Finalnie korzystamy z czegoś co zostało często pozbawione swoich najistotniejszych cech.

Rozwiązanie

Firma GAL wykorzystuje w produkcji swoich preparatów surowce wysokiej jakości. Głównie są to oleje pozyskiwanie z roślin, a więc takie, które łatwo się utleniają. Aby przekazać Klientom kosmetyk najwyższej jakości, opracowaliśmy  nowatorskie formuły w nowoczesnym parku technologicznym z maszyną do kapsułkowania. Tak powstały nasze słynne „rybki”. Kapsułki zachowują właściwości składnika głównego, chronią przed jego utlenianiem i są świeże. To tak, jakbyś co dzień otwierała nowy słoiczek kremu. Dzięki temu są także wygodne, zajmują niewiele miejsca, wiesz na jak długo wystarczy opakowanie i przede wszystkim działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Oleje w „rybkach”

Oleje, które wykorzystujemy w kosmetykach w kapsułkach twist off to oleje z nasion ogórecznika oraz wiesiołka. Oba oleje są bogate w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, które nie są wytwarzane naturalnie przez ludzki organizm, dlatego wskazane jest ich stosowanie zewnętrzne oraz suplementacja. Kompozycje preparatów wzbogacane są w witaminy E, A, koenzym Q10, a także olejek z drzewa herbacianego.

Allergal – polecany dla cery z problemami alergicznymi, działa ochronnie na skórę.

Dermogal A+E – poprawia elastyczność skóry i jej nawilżenie. Doskonale sprawdza się na skórze wrażliwej, polecany także atopikom.

Koenzym Q10 – zapobiega powstawaniu zmarszczek, łagodzi urazy, uodparnia na działanie promieni UV, nawilża.

Odżywka keratynowa – wzmacnia paznokcie, brwi i rzęsy, działa także łagodząco

Serum pod oczy – pielęgnuje skórę wokół oczu, hamuje proces starzenia się skóry, wygładza, nawilża i rozjaśnia skórę.