12.11.2014

Nagroda Profesorów Farmacji dla produktu Alliogal!

Z dumą dzielimy się informacją o zdobyciu przez suplement diety Alliogal Nagrody Profesorów Farmacji, która jest szczególnie ważna dla wytwórców i dystrybutorów produktów prozdrowotnych.

Pozytywna ocena Zespołu Ekspertów Farmacji jest potwierdzeniem, że dany preparat posiada właściwości odżywcze lub fizjologiczne o pozytywnym wpływie na organizm. Dzięki takiemu wyróżnieniu, pacjentom łatwiej odróżnić je od produktów, których działanie może budzić wątpliwości z punktu widzenia nauk farmaceutycznych.

Cieszymy się szczególnie ze względu na potwierdzenie prozdrowotnego wpływu produktu Alliogal na funkcjonowanie organizmu człowieka, co w przypadku suplementów występujących na rynku nie zawsze jest jasne.

Preparat stanowi unikalne połączenie dobroczynnych właściwości tłoczonego na zimno oleju z nasion wiesiołka i czosnku. Uzupełnienie diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, w tym kwas GLA pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury, elastyczności i wyglądu skóry. Natomiast czosnek dzięki właściwościom antybakteryjnym i antyoksydacyjnym wzmacnia naturalną odporność organizmu, pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wywiera pozytywny wpływ na metabolizm cukrów w organizmie.

Cieszymy się z faktu uznania naszych preparatów przez specjalistów. Dokładając wszelkich starań, cały czas stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, aby nasi konsumenci nieustannie mogli zaspokajać swoje potrzeby zdrowotne dzięki przyjmowaniu produktów GAL.