09.11.2015

Regenerujący sen z GALSEN

Problemy ze snem dotykają wielu ludzi na kuli ziemskiej. Przyczyn jest wiele: stres, choroby, przemęczenie lub nadmiar energii, używki, zmiana stref czasowych. Zaburzenia i brak snu powodują, że obniża się komfort życia, nie potrafimy podejmować decyzji, zwalniamy „obroty” i pogarsza się kondycja zarówno fizyczna jak i psychiczna.

Najprostszą radą jest eliminacja przyczyn bezsenności, jednak nie zawsze jest to możliwe, a sił ich wyeliminowania może brakować właśnie przez brak nocnego odpoczynku organizmu.

Tu z pomocą przychodzą naturalne preparaty. Melisa, szyszki chmielu, witamina B6 czy w końcu melatonina to doskonale zbilansowany zestaw składników, który zamknęliśmy w kapsułkach nowego suplementu GALSEN, ułatwiającego zasypianie i regenerację organizmu w nocy.

Uspokajające działanie melisy powoduje wyciszenie i odprężenie, odsunięcie się od nerwowych myśli, a tym samym ułatwia zaśnięcie. Wszystko to za sprawą zawartego w niej olejku eterycznego.

Ksantohumol to substancja z grupy flawonoidów, zawarta jest w szyszkach chmielu. Koi nerwy, likwiduje stany niepokoju i działa nasennie.

Melatonina zwana hormonem snu pomaga w ustabilizowaniu zegara wewnętrznego i przyspiesza zasypianie. Organizm człowieka z biegiem lat produkuje jej coraz mniej, w związku z czym narażony jest na zaburzenie rytmu dobowego. Łagodzi także skutki zmian stref czasowych.

Zadaniem witaminy B6 zawartej w GALSEN jest wsparcie funkcjonowania układu nerwowego i likwidacja uczucia znużenia.

Problemy ze snem sprawiają, że cały organizm odczuwa tego konsekwencje. Pogarsza się zarówno koncentracja  i pamięć, jak i samopoczucie. Obniża się odporność organizmu, a narządy wewnętrzne nie mają kiedy się zregenerować, dlatego tak ważne jest by zadbać o zdrowy i regularny sen. GALSEN pomaga w zasypianiu, a dzięki zawartości naturalnych składników wspomaga zdrowy odpoczynek organizmu.