25.06.2020

Zapraszamy do udziału w nowej edycji FOTO KONKURSU

Rok 2020, chociaż nie dobiegł jeszcze do półmetka, przyniósł już wiele zmian i niespodziewanych zwrotów. Pokazał nam, jak wiele niezależnych od nas okoliczności potrafi sparaliżować nasze codzienne nawyki i plany. Pandemia koronawirusa na kilka miesięcy zamknęła nas w domach, transformując naszą pracę, kontakt z bliskimi i przyjaciółmi, czas wolny, zakupy i mnóstwo innych czynności, które dotąd mogły zajmować dużo więcej przestrzeni. Dla nas wszystkich ten czas to wielkie wyzwanie.

Dziś powoli wracamy do starej, jednak nieco innej, rzeczywistości. Wciąż ostrożnie, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa, wychodzimy z domów i zaczynamy ponownie funkcjonować w codziennym życiu społecznym.


Łagodzenie kwarantanny pozwala nam także przemieścić się w miejsca, które w ostatnim czasie moglibyśmy jedynie wspominać przeglądając albumy ze zdjęciami i sięgając do wspomnień, lub planów. W związku z tym, aby tradycji stało się zadość, choć nieco później niż zwykle, ogłaszamy tegoroczną edycję konkursu fotograficznego GAL 2020!

W tym roku również przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji!


Zadaniem konkursowym dla Uczestników Konkursu jest przesłanie fotografii realizującej zadanie Konkursowe, to znaczy prezentującej następujące tematy:


a) TEMAT I: Piękno natury w miejskich zakątkach - dotyczy fotografii wszelkich miejsc znajdujących się na terenach miejskich, obejmujących zarówno architekturę, zabytki, parki, skwery i wszelkie inne ciekawe z punktu widzenia Uczestników obiekty i otoczenia.

b)TEMAT II: Piękno flory i fauny w promieniach słońca – obejmuje wszelkie krajobrazy, fragmenty większych obszarów i wybrane otoczenie ujęte w promieniach słonecznych.

c) TEMAT III: Wiejskie krajobrazy - motywem przewodnim jest wieś i jej piękno w szerokiej interpretacji Uczestników konkursu. 


Na zgłoszenia w ramach wszystkich TEMATÓW czekamy do 31 października 2020 r.


Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

Jesteśmy pewni, że jak zawsze dostarczycie nam wielu zachwytów i razem stworzymy wyjątkowy kalendarz na 2021 rok.


Aby poznać szczegóły, zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który dostępny jest pod linkiem poniżej.